هیات عالی قضایی به آبادان می‌رود

هیات عالی قضایی به آبادان می‌رود

۰۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۴۶ کد : ۶۵۰۰ اخبار سیاسی اخبار اصلی اخبار قضایی
تعداد بازدید:۱۶۱۷
هیات عالی قضایی به آبادان می‌رود

دادستان کل کشور اعلام کرد که هیات عالی در دادستانی کل تعیین شده که (یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) عازم آبادان می‌شوند. حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری افزود: ۸۰ برگ از پرونده ای که در آبادان تشکیل شده بود به بنده رسید و همکاران من آنها را بررسی کردند.

دادستان کل کشور ادامه داد: گزارش‌ها و مستنداتی که ارسال شد نشان می‌دهد که مباحث و مطالب گسترده‌ای در استان مطرح شده است از جمله تشکیل پرونده‌هایی در مرکز استان که مرتبط با این موضوع است؛ با این مقدار مستنداتی که به دست ما رسیده اظهارنظر قطعی مشکل است.

حجت الاسلام منتظری اضافه کرد: هیات عالی در دادستانی کل تعیین کردیم که فردا عازم خوزستان خواهند شد که هم به دادگستری آبادان و هم دادگستری اهواز خواهند رفت و پرونده‌هایی که در آنجا مطرح است را خواهند دید.

وی اظهار کرد: باتوجه به مجموعه اطلاعاتی که اکنون به دست ما رسیده الان با قاطعیت نمی‌توانم بگویم قصور و تقصیری از ناحیه دستگاه قضا انجام شده است یا نه.

دادستان کل کشور افزود: اطمینان می دهم بدون هیچگونه اغماضی مساله را براساس قوانین و مقررات پیگیری خواهیم کرد.

منتظری تصریح کرد: به نظر می‌رسد که با گرفتن مستندات آبادان بتوانیم به نظری برسیم اما مستنداتی که تا امروز دیدم اظهار نظر درباره آن مشکل است. در دستگاه قضایی و دادستانی کل هیچ اغماضی نخواهیم کرد.

منبع خبر: خبرگزاری مهر

کلید واژه ها: آبادان دادستان دادستان کشور منتظری مستنداتی پرونده دادستانی


نظر شما :